Domácí zdravotní péče

I když u nás pracují především zdravotní sestřičky, náš tým se skládá i z pečovatelek a ostatních odborníků zaměřených na péči o pacienty v domácím prostředí. 

Kde jsme se vzali? Před lety nás spojila touha pomáhat ostatním. Chtěli jsme pro naše krajany stejné služby, jaké nabízejí Sestřičky.cz po celé republice. Náš sen se splnil. Už několik let navštěvujeme pacienty doma a pomáháme s jejich uzdravením. Naši pacienti se za tu dobu stali naší rodinou. Proto nás nikdy neobtěžuje přijít a nabídnout pomocnou ruku. Protože rodině člověk pomáhá rád.

Staňte se i vy členem naší rodiny a poznejte pohodlí domácího léčení. Přijmeme vás mezi sebe a postaráme se, abyste se cítili pohodlně a bezpečně. Spolehněte se na naši solidaritu, pečlivost a diskrétnost. Pro dobré slovo, úsměv a pohlazení nechodíme daleko. Patří k nám stejně jako vědomí, že zdraví má člověk jen jedno. A proto uděláme maximum, aby to vaše bylo den po dni blíž na dohled. 


SNAŽÍME SE VÁM BÝT BLÍZKO

Sestřičky ze Znojemska mají napříč naší republikou spoustu kolegyněk. Kde všude působíme? Podívejte se na mapu a vyberte si pobočku, která je vašemu bydlišti nejblíž.

mapa​​

Smluvní pojišťovny

  • 111 Všeobecná zdravotní pojišťovna
  • 205 Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • 211 Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
  • 213 RBP, zdravotní pojišťovna